Nasmed Güneş Kremi 50 spf

UVA ve UVB koruması sağlayan en gelişmiş organik ve mineral filtreleri içeren NASMED güneş koruma ürünleri, güneşin cilt üzerindeki zararlı etkileri önler.
İçeriğinde E Vitamini barındırır ve bu nedenle antioksidan özelliğe sahiptir. İçerdiği D-Panthenol nemlendirici ve hücrede oluşabilecek hasarların azaltmasını destekler. Yoğun nemlendirici içermektedir. Cildiniz tarafından hızla emilir, beyaz kalıntı ve yağlı bir his bırakmaz. KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan hemen önce bolca ve homojen bir şekilde vücudunuza uygulayın. Uygulamayı suya girip çıktıktan sonra veya güneşe tekrar çıkmadan önce tekrarlayınız. Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama işlemini tekrarlayınız. Ürünü göz çevresine uygulamayınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız, göze teması durumunda bol su ile yıkayınız. Ürünün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması durumunda doktora
danışınız. Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz. UYARILAR: Ürününüzü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz. Ürünün özelliğinin değiştiğine işaret eden renk, koku, homojenlik gibi değişiklik gözlenmesi durumunda ürünü kullanmayınız. Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız. Güneş koruyucu ürünlerin etkinliği kullanım miktarına ve ürünün doğru kullanımına bağlıdır. Son kullanma tarihi, Üretim tarihinden itibaren 3 yıldır. İÇERİK: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Octracrylene, Avobenzone, Caprylic Capric Triglyceride, Ceteareth 12, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetyl Stearyl Alcohol, Liquid Paraffin, Glycerin, Benzophenone-3, Stearic acid, Magnesium Sulfate Heptahydrate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Dimethicone,Tocopherol, D-Phantenol, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl, Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarine, Alpha Isomethyl Ionone, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl-3-cyclohexene.

Nasmed Havuç Yağı

Güneşe alışık koyu tenler için üretilmiştir. 6 Faktör korumalı güneş yağı. İçeriğindeki Havuç Yağı ve E vitamini cilde yoğun nem ve bronzluk sağlar. İçeriğindeki havuç özü ile hızla kalıcı, yoğun ve çekici bir bronzluk sağlar, cildinizi nemlendirir, yumuşak ve pürüzsüz kılar. Bronzluğun süresini uzatır ve ışıldayan sağlıklı bir görünüm verir.
KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan hemen önce bolca ve homojen bir şekilde vücudunuza uygulayın. Uygulamayı suya girip çıktıktan sonra veya güneşe tekrar çıkmadan önce tekrarlayınız. Bebekleri ve küçük çocukları doğrudan güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama islemini tekrarlayınız. Ürünü göz çevresine uygulamayınız.
UYARILAR: Harici kullanım içindir. Çocukların erişemeyeceği, kuru, direkt günes ışığından uzak ve temiz bir yerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayınız. İstenmeyen bir etki görüldüğünde kullanımını derhal kesiniz ve doktorunuza başvurunuz.
SAKLAMA KOŞULLARI: Ürününüzü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız, asırı sıcaktan koruyunuz. Ürünün özelliğinin değistiğine işaret eden renk, koku, homojenlik gibi değisiklik gözlenmesi durumunda ürünü kullanmayınız. Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız. Güneş koruyucu ürünlerin etkinliği kullanım miktarına ve ürünün doğru kullanımına bağlıdır. RAF ÖMRÜ: Üretim tarihinden itibaren 3 yıldır. İÇERİK: Parafinum Liquidum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Helianthus Annuus Seed Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Parfum, Tocopherol, Alpha Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol.
Ürün sepetinize eklendi