Güneşe alışık koyu tenler için üretilmiştir. 6 Faktör korumalı güneş yağı. İçeriğindeki Kakao Yağı cildi besler, uzun süre ışıltılı, kalıcı bir bronzluk sağlar. Cildinizi nemlendirir, yumuşak ve pürüzsüz kılar.

KULLANIM ŞEKLİ: Güneşe çıkmadan hemen önce bolca ve homojen bir sekilde vücudunuza uygulayın. Güneşe maruz kalmadan önce güneşten koruyucu ürün kullanınız. Güneşten korumanın devamlılığını sağlamak için özellikle terledikten, yüzdükten veya havluyla kurulandıktan sonra uygulama islemini tekrarlayınız. Ürünü göz çevresine uygulamayınız.

UYARILAR: Harici kullanım içindir. Çocukların erişemeyeceği, kuru, direkt günes ışığından uzak ve temiz bir yerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Göz ile temas etmesi halinde derhal bol su ile durulayınız. İstenmeyen bir etki görüldüğünde kullanımını derhal kesiniz ve doktorunuza basvurunuz.

SAKLAMA KOŞULLARI: Ürününüzü direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız, aşırı sıcaktan koruyunuz. Ürünün özelliğinin değiştiğine işaret eden renk, koku, homojenlik gibi parametrelerde değişiklik gözlenmesi durumunda ürünü kullanmayınız. Ürünü kullandıktan sonra ağzını sıkıca kapatınız. Güneş koruyucu ürünlerin etkinliği kullanım miktarına ve ürünün doğru kullanımına bağlı olup ürününüzü etikette belirtilen miktarlarda kullanınız.

RAF ÖMRU: Üretim tarihinden itibaren 3 yıldır.

İçerik: Parafinium Liquidum, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Helianthus Annuus Seed Oil, Theobroma Cacao Seed Extract, Parfum, Tocopherol, Linalool, Coumarin.